Заклад дошкільної освіти №1
селища Щирець, Львівська область

Бережіть свій зір

👨‍⚕ Як зрозуміти, що в дитини гіршає зір? Часто про це батьки дізнаються, коли дитина вже погано бачить номер автобуса чи що написано в школі на дошці. Це означає, що лікування почнуться пізніше, ніж треба. Здоров’я очей та гостроту зору варто перевіряти в офтальмолога – завчасно і регулярно.

 

Вперше перевірити здоров’я очей варто в 4-5 років і потім проходити щорічний огляд, поки дитина росте. Саме в дитинстві чи в підлітковому віці проявляється спадкова близькозорість, чи так зване “ліниве око” (амбліопія, коли одне око бачить гірше за інше), коли зорова кора півкуль мозку розвивається з різною швидкістю, або ретинобластома (злоякісна пухлина ока). Ці патології важливо виявити якнайшвидше, аби почати лікування. Проблеми з очима можуть бути значно ширшими за втрату гостроти зору, і побачити їх можуть тільки спеціалізовані лікарі-офтальмологи.

 

На перевірку здоров’я очей дає направлення сімейний лікар чи педіатр – за таким направленням у медзакладах, що співпрацюють з НСЗУ Національна служба здоров'я України, можна отримати безоплатну консультацію дитячого офтальмолога.

 

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА В САДОК!

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

 

 

Логін: *

Пароль: *