Заклад дошкільної освіти №1
селища Щирець, Львівська область

Залучення педагогічної та батьківської громадськості закладу до управління його діяльністю; співпраця з громадськими організаціями.

Залучення педагогічної та батьківської громадськості закладу до управління його діяльністю; співпраця з громадськими організаціями.

Розуміючи вплив родини на виховання дітей, адміністрація закладу співпрацюють з батьками щодо залучення їх до освітньо-виховного процесу у закладі. Через спілкування з батьками, батьківських зборів, груп у Viber батьки мають змогу побачити які форми роботи, новітні освітні технології використовує заклад для забезпечення повноцінного творчого розвитку особистості дитини.Такі заходи не тільки посилюють активність батьків в освітньому процесі, а й розширюють їх педагогічну компетентність у навчанні та вихованні їхніх дітей.

Органом громадського самоврядування в закладі є загальні збори колективу закладу та батьків, діяльність якої регулюється Статутом. На засіданнях розглядаються питання освітньо-виховної роботи, поліпшення умов перебування в закладі освіти, організації харчування, покращення матеріально-технічної бази. Теж до складу органів самоврядування закладу освіти входять: батьківський актив груп, профспілковий комітет, збори членів трудового колективу, комісії з ОП та ТБ, пожежно-технічна комісія.

 

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА В САДОК!

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

 

 

Логін: *

Пароль: *