Заклад дошкільної освіти №1
селища Щирець, Львівська область

Оголошення

До уваги батьків,які реєстрували дітей в ЗДО №1 Щирецької селищної ради.
Стартувало зарахування дітей до ЗДО №1.

Якщо вашу дитину  зарахували в електронному кабінеті змінюється статус заявки та приходить СМС- повідомлення  на номер, вказаний в заявці.
Тепер батькам потрібно до 30.06.2024 р.подати копію свідоцтва про народження дитини.

Також з 1 серпня до 20 серпня 2024 р. в електронному кабінеті буде можливість змінити пріоріотет для тих дітей дитячий садй, кого не зарахували в першій хвилі.

                        Адміністрація закладу освіти. 

Увага, карантин!

З 28 травня 2024р. в Щирецькому закладі дошкільної освіти 1, у ІІ молодшій групі "Пізнайки" накладено карантин по хворобі "вітряна віспа", з неухильним дотриманням усіх протиепідемічних заходів на період карантину. Карантин накладається терміном на 21 календарних днів.

Наказ №64 від 27.05.2024року

Увага, карантин!

З 30 квітня 2024р. в Щирецькому закладі дошкільної освіти 1, в групі "Сонячні промінчики" накладено карантин по хворобі "вітряна віспа", з неухильним дотриманням усіх протиепідемічних заходів на період карантину. Карантин накладається терміном на 21 календарних днів.

Наказ №59-а/г від 01.05.2024року

 

ОГОЛОШЕННЯ!

1 жовтня 2023 р. розпочинається реєстрація до електронної черги у Заклад дошкільної освіти №1 смт Щирець на сайті https://sadok.loda.gov.ua/

 

До уваги батьків,які реєстрували дітей в ЗДО №1 Щирецької селищної ради.
Стартувала перша хвиля зарахування дітей до ЗДО №1. Якщо вашу дитину  зарахували в електронному кабінеті змінюється статус заявки та приходить СМС- повідомлення  на номер, вказаний в заявці.
Тепер батькам потрібно до 12.07.2023 р.подати документи у дитячий садок.

Також з 20 липня до 19 серпня 2023 р. в електронному кабінеті буде можливість змінити пріоріотет для тих дітей, кого не зарахували в першій хвилі.
Після цього 20 серпня 2023 р. буде друга хвиля зарахування дітей до садочку на вільні місця (якщо залишиться).
                        Адміністрація закладу освіти. 

Кабінет Міністрів України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 квітня 2023 р. № 383

Київ

Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 338 і постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236


   
   

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 338 “Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 35, ст. 1163; 2023 р., № 2, ст. 130) і постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2021 р., № 1, ст. 14; 2023 р., № 2, ст. 130), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України                                                                                                       Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 73

Шановні громадяни!

Якщо ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу:

81160 ЗДО №1 смт Щирець, вул..Острівська 2, Львівський район, Львівська область

Про звернення громадян.

Відповідно до ст.5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім.*я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове прохання має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає. Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» з 28 жовтня 2015 р. письмове звернення також має бути надіслане з використанням мережі інтернет, засобів електронного зв*язку (електронне звернення) на адресу: schdnz1@ukr/net/

У зверненні має бути зазначено:

--прізвище, ім.*я, по-батькові;

--місце проживання громадянина;

--викладено суть порушення питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.Письмове звернення повинно бути підписане заявником із зазначенням дати. В елекронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв*язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Як надіслати електронне звернення.

Звернення надси лається органам місцевого самоврядування, до повноважень яких належить вирішення порушених у ньому питань. У зверненні необхідно обов*язково зазначити повні реквізити заявника, чітко і зрозуміло викласти суть порушеного питання. На прохання заявника відповідь на його звернення може надаватися електронною поштою.

Звернення не приймаються до розгляду, якщо:

-порушене у зверненні питання не належить до компетентності органів місцевого самоврядування;

-не вказані прізвища, ім.*я, по-батькові, місце проживання громадянина, не зазначено дату, електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь;

- у тексті звернення суті порушень питання.

Звертаємо увагу на те, що зміст звернення має бути стислим та інформативним, містити конкретні факти по суті питання.


 

 

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА В САДОК!

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

 

 

Логін: *

Пароль: *