Заклад дошкільної освіти №1
селища Щирець, Львівська область

Сторінка ДИРЕКТОРА

                                            Д И Р Е К Т О Р К А

 

Чабан  Ярослава Семенівна

Заслужений працівник освіти України,

спеціаліст вищої категорії

Стаж роботи: 50 років

"Тільки той може осягнути своїм розумом і серцем красу, велич і могутність Батьківщини, хто збагнув відтінки й пахощі рідного слова, хто дорожить ним, як честю рідної матері, як колискою, як добрим ім'ям своєї родини".

В.О.Сухомлинський

 

 

       Обрати професію за покликанням і присвятити її життя - це справжнє щастя. І такою щасливою людиною почуває себе наша завідувачка, яка живе улюбленою справою. За роки на керівній посади Ярослава Семенівна сформувала педагогічний колектив - дружню команду однодумців, у якій панує творча атмосфера та доброзичливий продуктивний психологічний клімат.

Їй притаманна здатність приймати конструктивні управлінські рішення, здійснювати моніторинг якості управління навчальним закладом, стратегічне мислення, готовність до змін та інновацій. Завідувачка особистим прикладом заохочує педагогів оволодівати мистецтвом комунікації, навчання та виховання, впроваджувати в роботу перспективний педагогічний досвід, підвищувати власний професійний рівень.

Завдяки організаторських здібностей та високому професійному рівні керівника в колективі відпрацьовано чітка схема виховання підростаючого покоління, що дає змогу розкрити здібності і таланти кожної дитини. Вихованців закладу є постійними учасниками міських конкурсів, фестивалів і виставок.

Ярослава Семенівна - людина гарної вдачі, ділова, енергійна, цілеспрямована. Вона не лише генерує чудові ідеї, а й уміє впроваджувати їх у життя. Завжди перебуває у пошуку нових моделей управління - відкритих та демократичних. Під керівництвом завідуючої  Чабан Я. С.  заклад став опорним закладом дошкільної освіти Щирецької селищної ради.

 

 

 

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА В САДОК!

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

 

 

Логін: *

Пароль: *