Заклад дошкільної освіти №1
селища Щирець, Львівська область

Соціальний захист дітей

Соціальний захист дітей.

Соціально-психологічна служба ЗДО №1 представлена роботою практичного психолога, яка працювала і працює над забезпеченням конструктивного проходження процесу соціалізації та адаптації вихованців, профілактикою негативних явищ в закладі, а теж розвитком повноцінної особистості та відповідального громадянина.

На виконання Закону України «Про освіту» та Конвекції про права дитини в освітньому закладі оформлено соціальні паспорти по групах.

На підставі поданих підтверджуючих документів видано наказ про забезпечення дітей пільгами в оплаті за харчування:

  1. Діти з багатодітних сімей -10 дітей.

  2. Діти, батьки яких ветерани війни, учасники бойових дій –

  3. Діти, потерпілі внаслідок ЧАЕС – 1 дитина.

  4. Діти, внутрішньо –переселені – 1 дитина.

  5. Діти з особливими освітніми потребами – 2 дітей.

Діти пільгового контингенту постійно залучаються до участі в групових виховних заходах, конкурсах, спортивних змаганнях, відвідують гуртки, які працюють на базі закладу.

Вихователям та спеціалістам надано можливість самостійно обирати навчальні програми (затверджені рішенням педагогічної ради), за якими здійснюється освітньо-виховний процес, вживаються заходи щодо впровадження інноваційних технологій у навчальний процес.

Зобов*язання директора, передбачені колективним договором, ретельно виконуються . Між адміністрацією та профспілковим комітетом існує тісний зв*язок. Директором узгоджуються з головою ПК усі накази щодо преміювання, нагородження, стягнення, встановлення надбавок працівникам. Члени профспілкового комітету є членами тарифікаційних комісій, комісій з організації техніки безпеки, пожежної безпеки,, охорони праці…

Керуючись Законом «Про освіту» (ст..57), що передбачає надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам, згідно умов діючої колективної угоди, спільного рішення адміністраціїі профспілкового комітету, за сумлінну працю, за зразкове виконання посадових обов*язків та з нагоди Дня працівників освіти надається грошова допомога педагогічним працівникам закладу.

На початок навчального року оформляються всі необхідні акти-дозволи на проведення навчальних занять у групах і приміщеннях підвищеної небезпеки (фізкультурна та музичні зали), дляві на експлуатацію харчоблоку, акт санітарно-технічного стану ЗДО.

Розроблено план заходів з питань безпеки життєдіяльності, охорони життя та здоров*я дітей на навчальний рік. Відповідно до цього плану проводиться робота щодо охорони життя і здоров*я дітей, запобігання всім видам дитячого травматизму. Питання профілактики дитячого травматизму розглядається на засіданнях педагогічної ради, педагогічних годинах при вихователі-методистові, виробничих нарадах, зборах.

З батьками проводяться консультації, бесіди, змінюється матеріал у батьківських куточках, батьків залучається до проведення спільних заходів з попередження дитячого травматизму. В ЗДО №1 не зафіксовано випадків травмування дітей.

 

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА В САДОК!

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

 

 

Логін: *

Пароль: *