Заклад дошкільної освіти №1
селища Щирець, Львівська область

Група "Квіточка"

 

Група дітей старшого дошкільного віку

 "Квіточка"

 

Інформація про групу:

  • група дітей старшого дошкільного віку, 6-й р. життя;

     ВИХОВАТЕЛІ

 Кузик Галина Олексіївна   

       11 тарифний розряд

         стаж роботи: 35 років

 Лазурак Надія Василівна     

        11 тарифний розряд

       стаж роботи: 32 роки

 ПОМІЧНИК ВИХОВАТЕЛЯ

Яворська Галина Йосипівна

 

Вітаємо дітей України!

Здоров'я всім і ясних днів!

Нехай швидше настане мир в Україні, і всі українські діти більше не знатимуть жахів війни!

Заняття на тему: Захисти своє майбутнє. "Діти України".🇺🇦

Середня група🌸 "Квіточка"

ДЕНЬ МИРУ!!!

 

Вивчаємо склад числа!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Осінь - золота пора!"

Осінь – це чудова пора року. Недарма люди прозвали її золотою порою. Адже саме восени все навкруги міняється та покривається нібито золотими барвами. Дерева навкруги немовби розмальовані жовто-червоними фарбами, їх листочки поволі опадають на землю, вкриваючи її м’яким різнобарвним килимом.

Звуки в осені теж особливі: шумить вітер, шарудить опале листя, дзвенить дощ, сумно курличуть журавлі, відлітаючи у теплі краї.
Різномаїття кольорів змінюється прозорістю та сірістю в кінці осені. У цей період, на якусь мить, душу покриває світлий смуток. Ми поринаємо в роздуми про сенс людського існування. У багатьох людей у цю пору з’являються нові ідеї і бажання. Поети, художники, композитори, а також фотографи створюють чимало нових творів, картин та цікавих фотознімків.

Вихователь Кузик Г. О. провела заняття  з дітьми групи "КВІТОЧКА"  на тему "Осінь - золота пора!".   Діти насолоджувались теплими промінцями осіннього сонечка, грали ігри та вслухалися в звуки осені, а потім усе переносили на папір з використанням нетрадиційних тежнік малювання - малювання гупкою.

Дітям про українську хустку.

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Вона здавна вважалася оберегом та символом патріотизму, свободи та любові. Тому активістки, які впровадили свято, ставили собі за мету відродження національних традицій та донесення історичних фактів про цей предмет гардеробу.

Перші хустки, що почали носити українки, мали чистий білий колір. А ось кольорові малюнки прийшли до нас з Туреччини. Зараз деякі бренди повертають моду на хустинки та включають їх у свої колекції.

Не зважаючи на «молодість», у свята вже є свої традиції. У цей день проводяться майстер-класи та конкурси на вміння зав’язувати хустинку. Адже тільки в Україні існує декілька десятків технік зав’язування. 

Також набирає обертів флешмоб «Зроби фото з хусткою». Дівчата постять у соціальних мережах свої фото та відео, на яких навчають інших мистецтву перетворення цього незначного, на перший погляд, елементу гардеробу на вишукану прикрасу. А в нашому садочку закріплюють знання про українські обереги, зокрема - хустку. Заніття провела вихователь Лазурак Н.В. Більше фото в нашій галареї)

 

 

 

 

 

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА В САДОК!

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

 

 

Логін: *

Пароль: *