Заклад дошкільної освіти №1
селища Щирець, Львівська область

Матеріально – технічне забезпечення закладу

Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі з цокольним приміщенням. Загальна площа становить 1117 кв.м, проектна потужність складає 97 місць (4 дошкільні групи). Заклад працює за п*ятиденним робочим тижнем. У даний час функціонує 4 дошкільні групи - 107 дітей.

Загальна площа території закладу 0,5 га. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу. Кожна група має окремий майданчик, який потрібно ізолювати зеленими насадженнями, на яких встановлені малі ігрові споруди. Для виконання завдань розумового, екологічного розвитку естетично оформлені квітники, ростуть фруктові та дерева та кущі.

Будівля знаходиться в належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення закладу освіти мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт приміщень, будівля підключена до централізованої системи та каналізування, гарячою проточною водою заклад забезпечений від електронагрівачів, що встановлені в приміщеннях групових осередків та приміщенні харчоблоку. Опалення закладу здійснюється від індивідуальної котельні. В закладі освіти є протипожежний інвентар, пожежн ий щит, вогнегасники.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м*яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Створені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ, пресою.Педагоги мають можливість знайомитися з виданнями в електронному вигляді.

Облаштоване місце практичного психолога, музичного керівника. В музичному залі є дитячі музичні інструменти, магнітофон, колонки… Обладнано спортивну залу, де є наебхідний спортивний інвентар та атрибути для рухливих ігор, центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, настільний.

Медичний кабінет складається з прийому та ізолятора на одне ліжко. Медичне обслуговування в закладі освіти здійснює медична сестра старша. Кабінет обладнано відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, відповідно вимог НАССП: електром*ясорубка, електросковорода, жарочна шафа, електроплита на 4 комфорки, електронагрівач, холодильники…

Педагоги мають можливість користуватися комп*ютерами, телевізорами, сканером, проектором, принтером, колонками…

 

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА В САДОК!

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

 

 

Логін: *

Пароль: *